onze kunstenaars
Uit het juiste hout gesneden

Onze kunstenaars

Warmte, gastvrijheid en sympathie. Dat is waar wij als familiebedrijf voor staan. Dagelijks creëert een team van tientallen medewerkers – kunstenaars – de productie, oplevering en nazorg van onze producten. Creaties. Creaties die ieder project – van nieuwbouw tot renovatie - karakter geven. Wij vinden het belangrijk dat we niet alleen onze klanten, maar ook ons personeel zo veel mogelijk te ondersteunen.

20240115-Vako-Kozijntechniek-Nina-Bulthuis-Fotografie-Low-Res-27.jpg

Dit zijn onze kantoorkunstenaars

Filteren:
  • Bart van Leijsen
    +31162314260bvanleijsen@vako.nl
    Directie
  • René Schotanus
    +31613497517expeditie@vako.nl
    Operatie
  • Dave Miedema
    +31612829368dmiedema@vako.nl
    Operatie
  • Oebele Terpstra
    +31 6 13725771oterpstra@vako.nl
    Calculatie
  • Hylke van Dijk
    +31515541818hvandijk@vako.nl
    Werkvoorbereiding
  • Peter Schuuring
    +31515541818pschuuring@vako.nl
    Werkvoorbereiding
  • Frits Ettema
    +31515541818fettema@vako.nl
    Werkvoorbereiding
  • Mieke Marleen Twellaar
    +31515541818mmtwellaar@vako.nl
    Administratie
  • Pamela Konijn
    +31515541818receptie@vako.nl
    Receptie
  • Bastiaan Twellaar
    +31623774744btwellaar@vako.nl
    Directie
  • Gerbrich IJntema
    0515541818gerbrich@vako.nl
    Finance
20240115-Vako-Kozijntechniek-Nina-Bulthuis-Fotografie-Low-Res-101.jpg

Ben jij uit het juiste hout gesneden?

Standaard sollicitatieprocedures, daar voelen wij niet veel voor. We geloven dat enthousiasme meer vertelt dan een indrukwekkend cv. Timmer bij ons aan jouw toekomstdromen!

Keurmerken en Certificaten
Pefc Logo.png
Komo Logo.png
FSC Logo.png
Financieel gezond Logo.png
BBL Logo.png